» Poradna » Programy

Zobrazení na obrazovce

Ahoj, mám jednu klasickou televizní obrazovku a chtěl bych na ní zobrazovat nějaké různé fotky (i videa), pro návštěvníky - tedy sloužilo by to jako reklama/propagace. K této televizní obrazovce je propojen mini PC.Chci se zeptat zda existuje nějaký software, do kterého vložíme X prezentaci a on je průběhu (třeba měsíce nebo i celého roku) přepíná sám tak, abych se o to nemusel starat? Případně jak se tento software jmenuje? Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak jestli k tomu hodláš připojit normální přehrávač tak ti stačí možnost nekonečné smyčky všech videí na disku. Totéž pokud to pojede z nějakého Android mini PC ("flashka" do HDMI).

Ok, ale pokud bych to chtěl v průběhu času měnit (byť i třeba jenom nějaký údaj, datum), tak bych musel znovu video vytvářet - spíše mi jde o to, zda není nějaký nástroj, který už je k tomuto přizpůsobený

Tedy abych to nemusel dělat právě tím způsobem, že to budu pouštět z klasického přehrávače.