» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zobrazení miniatur po obnově dat

zdravím. potřebuji poradit: po provedení záchrany dat z hdd - fotky jpg., se mi uložili +- 5 mb soubory, které se zobrazí s obrázkem dvou smrků a pozadí ?postupoval jsem podle různých rad, ale bohužel nedaří se mi. protože mám v archívu desetitisíce fotek, jejich obnova je pro mne důležitá.obnova dat v programu: Disk Recovery Wizardmoc děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Hádám že ten obnovený soubor je poškozený, proto tam máš ty smrčky. Data jsou prostě fuč.

pravdou je, že řada fotek byla obnovena a řada ne.u jedné složky s 36 GB se náhledy nezobrazují. u složky s 336 GB je spousta fotek ok, další se nezobrazí. jsem názoru, že se tá vyřešit, ale bude to asi trvat.všem moc děkuji.

Asi se budeš muset rozepsat, cos tedy přesně dělal ... postup podle různých rad je poněkud široký pojem.

Zdravim, nepis jako retard, ale zkus ten problem trochu vic popsat...Cim jsi data obnovoval? Proc jsi je obnovoval (co se s nimi stalo)? Kam jsi je obnovoval (snad ne na ten samy disk)? A co myslis tim obrazkem smrku? Mimochodem - zase jsme u toho - dulezita data byla umistena pouze v jedne kopii a tedpanika, plac a krik...

Obrázek smrku tipuju jako defaultní ikonu Windows pro obrázkové soubory, u kterých nejde načíst náhled

nejsem retard, jen mi trvá déle než něco najdu atd. ale nezlobím se.

To je jednoduché, obnova dat se nezdařila a soubory nejsou v pořádku. Systém potom sice vidí příponu JPG, takže ví, že by to měly být obrázky, ale není schopen je přečíst, proto nemůže zobrazit náhledy. Bylo by lepší svěřit obnovu někomu, kdo to umí. Ovšem pokud jsi tu záchranu prováděl tak, že jsi data obnovoval na ten stejný disk, kde původně byly, tak jsi je tou "obnovou" pravděpodobně definitivně zničil. Takže nejjednodušší bude vytáhnout data ze zálohy, kterou si u důležitých souborů jistě děláš, protože o ně přece nechceš přijít

díky, nikdy bych nedělal recuver na stejný disk. vždy mám druhý disk s daleko vetší kapacitou. ale díky.

Tak fajn, potom stále naděje žije Jde o to, k jaké poruše disku došlo.