» Poradna » Web a internet

Zobrazení bezdrát.sítí v dosahu PC u WIN 7 zabezpeč. i nezabezp.

Dobrý den, nějak se nemohu dostat u nastavení na seznam bezdrát.sítí u WIN 7,prohlížeč OPERA, před rokem jsem bez problémů spároval PC stolní i NTB s TP LINK. Seznam potřebuji mít k dispozici proto, že tam byla jedna bezdrátová nezabezpečená sít , kterou bych mohl použít , pokud by měl UPC výpadek.Je bezdrátová sít instalovaná na zástávce DP , kterou mám prakticky pod oknem, signál cca "3čárky", poradíte někdo , jak se na inkriminovanou kartu dostanu , vzpomínám si , že při prvním nastavení ty sítě byly zobrazeny , ted at dělám , co dělám , nevidím tlačítko , kde by mi vyskočily na obrazovku. Moc děkuji . Pak se chci zeptat , zda někdo nemá zkušenosti se STB DVB T2 pro kodek H265 dodávané z Alli. Samozřejmě , že jsm se informoval, zda má OSD české, SCART, H265, RJ 45, WIFI . Ano má a má všechny fce kromě ANDROIDU , čili i YOUTUBE, IPTV, TIME SCHIFT, PVR , možnost připojení disku přes USB. Cena 20 až 22USD.S Androidem jsou tam také , ale ty už stojí nějak 36USD. Jo a FULL HD to má ...

Odpovědi na otázku

Seznam dostupnych bezdratovych siti se ve Windows 7 zobrazi po kliknuti mysi na ikonu "sily signalu" (ty stoupajici sloupecky bilych car) vpravo dole na liste (muze byt presunuto jinam). Pokud ta ikonka neni videt, tak je bud skryta nebo je nejaky problem s Windows.

Dole vpravo mám jen ikonku , po rozkliknutí se "dovídám", že jsem připojen k TPLINK BE193A, žádné čárečky jako ikonku pro onformaci o dalších sítích v dosahu mého PC zde nevidím , ještě zkusím vyměnit tzv. ext.kartu WIFI ve tvaru dongle , co to udělá , nemá někdo další tip mezitím....

Aha, tak dongle s antenkou označen WIFI N zobrazuje jen můj TP LINK čili jen moji bezdrátovku, po zasunutí jiného dongle WIFI zn. EDUP též s anténkou , trochu mohutnější , už dole vpravo je ikona s čárkami , po rozkliknutí už sítě vidím. Jestli ještě někdo poradí se STB pro DVB T2 z ALLI , budu rád, jsem si vědom ofic.záruky 12měsíců , prakticky však záruky nulové po ochranné době..