» Poradna » Web a internet

Zobrauje se Vám chat u G-mailu ? V 18:50 ?

Odpovědi na otázku

Přejdi na Outlook.com a Skype.

Přesně tak, tady vše funguje jak má.

teď v Gmailu ne, ale normálně mi hangouts fungují

zobrazuje, ale nefungujenejde ani gtalk klient (ten original od googlu, stale ho pouzivam), stale sa prihlasuje a odhlasujenejde ani alternativny jabberskusil som aj hangouts, ale kedze vsetci ludia v kontaktoch hangouts bojkotuju, nemam tam nikoho online, takze netusim ci hangouts fungujekazdopadne, ak ukoncili gtalk, tak s googlom na chat koncim, pod pojmom podpora open source si nepredstavujem nahradenie open source protokolu proprietarnym..

byl nějakej výpadek, už to zase běží

We webovém gmailu ne ani v telefonu ne, zkusil jsem (ve webmailu, do telefonu to nechci ani omylem) přepnout na Hangouts a "Something's not right.", nefunguje ani desktopový windows klient.