» Poradna » Ostatní

Znovu spuštění po obnovení továrního nastavení Turbosound Inspire iP1000

Dobrý den, měl bych dotaz. Mám reproduktor Turbosound Inspire iP 1000. Vše fungovalo tak jak má, ale omylem jsem provedl tovární nastavení, ale při opětovném spuštění po mě chce nějaké heslo, ale já nevím jaké protože na reproduktorech není nikde žádné heslo napsáno. Toto heslo po mne ani při prvním spuštění nepožadovaly. Děkuji vám za radu

Odpovědi na otázku

V manuálu nic o hesle není, nicméně je to zařízení za dvacet litrů, tak proč se neobrátíte na prodejce nebo support výrobce? Upřímně obracet se s takovým zařízením, které doma pravděpodobně skoro nikdo nemá, na obecnou IT poradnu je pěkná blbost.

Podívej se na toto https://www.youtube.com/watch, je to sice pro iP2000/3000, ale třeba to bude fungovat i na iP1000.