» Poradna » Notebooky

Zničený notebook přes WIFI

Dobrý den,obracím se na počítačové odborníky s otázku ohledně notebooku, včera pozdě večer jsem sledoval na notebooku videa a zničeho nic vypadly pojistky ( asi přepětí v síti ). Notebook se mi vypnul a už nejde zapnout. Počítač jsem neměl v el. sítí. Asi se přepětí dostalo do notebooku přes WIFI, to je jediné co by rozumně vysvětlovalo co se stalo. Rád bych znal radu jak notebook oživit aby opět fungoval na internetu jsem se dozvěděl že se dá vyměnit přijímač WIFI, je možné že mi potom bude fungovat normálně?Mam tam důležitá videa o které bych velice nerad přišel.Děkuji

Odpovědi na otázku

To je opravdu zajímavá úvaha že ti WiFi zničila notebook :) To aspiruje na cenu "nejblbější úvaha dne" nebo "tazatel dne s nejmenším IQ".....

Poradiť nevieš. Mal by sa sa venovať dreveným, nekovovým hračkám. Iba škodíš na zive.czStatickým výbojom VN sa dá zničiť mašina. Len som nepredpokladal, že počas včerajších búrok nám nešťastník sedel pod stromom kde praštilo, resp. nepísali, že by prdli na územie EÚ litosférickú E-bombu. Zase je za tým neduhom známy HAARP vysielač, ničí PC cez wifiny. N.Tesla by zostal zhrozený.

HAARP nic neničí přes WiFi sítě, to je pěkná hovadina. HAARP pro ničení pouze používá frekvence jako WiFi, resp. do pásma, které HARP používá se frekvence WiFi vleze.Mikrovlnka je taky někde kolem 2,4GHz a WiFi to není, ani to jídlo přes WiFi neohřívá

Celé rodiny, špičkový menežment si bežne ohrieva svoje kafíčko v hrnčekoch z porcelánu pri wifinách tesne položených u svojich nažhavených noťasoch, tak pŕr. Wifi sieť z mobilov pri hlavách škodí, však o tom experti dosti-va píšu. Dokonca jedna tučná ženská v Amerike, dala do mikrovlnky vysušiť svojho čerstvo vykúpaného škrečka spolu s DVD diskom, až do roztrhania.

Ty jsi fakt tak hloupý, nebo se jen děláš?

Brat počul, sestra videla, a tak píšem všetko podľa reálnych skutočností zo sveta. Smelo sa spýtaj, vrele ti zodpoviem na každý tvoj dotaz, učených ako som ja ťažko nájdeš, ale časom si svoje vedomosti tiež adekvátne doplníš.

Ak má istý syndrom, bolo by to vysvetlenie. Takí ľudia žijú vo vlastnom svete a nikdy sa im neoplatí oponovať

Od tebe to s tím že jsem neporadil sedi.... Za prvně na takto položený dotaz se poradit nedá a za druhé - zrovna ty co tu píšeš a "radíš" naprosté nesmysly a jen zasíráš zdejší poradnu samými "radami" co nikomu nikdy nepomohly a jen děláš ostudu Slovenským přispívajícím to opravdu beru.... Takový debil jako ty chce někoho kritizovat - tak to už je super výsměch !

Mas tam tolko logickych chyb, ze oznacenie troll nemozes dostat.

že by po obnovení dodávky el. proudu vznikl EMP (https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%... ) ?!

Ne. Přes WiFi se ti notebook elektrickým přepětím nezničil, to ti vcelku můžu garantovat. Ovšem mnoha jinými způsoby by se zničit dal, ale to je něco úplně jiného.

určitě se nestalo to že by wifi zničila notebook. Hledej jinou příčinu - např. je vadná baterie a NTB se nečekaně vypnul zrovna když se něco systémového zapisovalo na disk - rázem máš poškozený filesystem a s tímhle si win hodně často samy neporadí.Na to že něco zničila wifi po tom co vypadly pojistky (možná) přepětím zapomeň.

a navíc... "Mam tam důležitá videa o které bych velice nerad přišel."... tak jistě máš zálohu když to jsou důležitá videa. A jestli ne, tak tohle je důvod na ní v budoucnu myslet..

Ty voe přepětí přes WIFI, kurňa tak jsem se dlouho nezasmál :)

No konečně vyřešený přenos silové el. energie bezdrátově........

Co sa asi stalo:Mal si zapnuty notebook, ale nebol zapojeny do siete 230V. Adapter vsak v tom case vypadko zapojeny do siete bol.Adapter nasledkom prepatia vyhorel, v notebooku sa ti vybila bateria.Notebook nejde zpanut, lebo mas slabu bateriu a nabijat sa nenabija, lebo ti skapal adapter.Mimo ineho, data su na disku, vyber disk, pripoj k inemu PC a tam si to uz skopiruj kde chces (DVD, USB disk , cokolvek)

Nikoli, přepětí přes WiFi není opravdu ani trochu rozumné vysvětlení. A přepětí pojistky (jistič) nevyhodí, přesněji nevyhodí ho nějaké malé a krátkodobé přepětí. Pokud by přepětí vyhodilo jistič, tak by muselo být dost velké (aby se patřičně zvýšil proud) a trvat delší dobu (aby jistič stihl vypadnout) a to by s velkou pravděpodobností odešlo vše, co by bylo v zásuvce. Ale i kdyby do baráku udeřil blesk a zničil přepětím vše, tak notebook běžící jen na baterii se nijak nepoškodí, ani přes WiFi.Že se NTB vypl mohla být náhoda (vybitá baterie, chyba základovky nebo OS...), nebo kecáš a s zásuvce byl.

notebook zničený přes Wi-Fi důležitá videa že by porno kámo ty radši ten notebook vyhoď

Vsetkych si nas pobavil, ale nabuduce skus trafit sekciu kam patria vtipy.Pekný deň praje redakcia časopisu Roháč.