Zničeho nic mi barevný monitor philips w win 10 zobrazuje jen černobíle

Používám win 10, a najednou můj barevný monitor zobrazuje pouze černobíle. Zkoušel jsem na druhém pc s win 10 kde funguje monitor normálně.

Odpovědi na otázku

zkus přeinstalovat ovladače GK

Měl jsem stejný problém, s tím rozdílem, že mě se černobíle zobrazoval obraz i na 2. monitoru. Vypnutí vysokého kontrastu to vyřešilo. Win10 > Nastavení > Usnadnění přístupu > Barva a vysoký kontrast.PS: na to, že po aktualizaci mně Win10 z doménové sítě udělají Veřejnou a pod. jsem si již zvykl, ale že mě bez aktualizace za chodu sami zapnou vysoký kontrast, jsem si ještě nezvykl...

Děkuji moc. já myslel že mám rozbitý monitor, ale díky tobě jsem si uvědomil, že jsem asi na něco klikl a najednou se to změnilo :D

Vypni si vysoky kontrast:https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4026951/window...

Len taká poznámočka: čo má vysoký kontrast s tým spoločné?Na jednom monitore je to čiernobiele a na druhom farebné - pokiaľ by to bolo tým kontrastom - tak OBA monitory by ukazovali zhodne čiernobielo!

Zřejmě jsi nepochopil, že nejde o kontrast na monitoru, ale o režim zobrazování, který nastavíš v OS a který se jmenuje "vysoký kontrast". Ale nic si z toho nedělej, jsou horší věci

Zháňaj si nový monitor... pokiaľ jeden takto ukazuje a druhý (bez toho, aby si v PC niečo menil) ukazuje správne farebne = monitor sa porúčal.

Ale on skusal jeden monitor na dvoch pocitacoch, nie dva monitory na jednom pocitaci.

Aha... zle som si to asi prečítal.... tak potom je grafika (alebo ovládač) v háji....Vďaka za upozornenie na môj omyl.

Zkusils i jiný monitor? Jakou máš grafickou kartu? Například u AMD v "Nastavení radeon" jde pro každý display nastavit barvnost a když snížím sytost barev na nulu, je výstup ve stupních šedi. Nehrál si někdo s nastavením?

Zkusil jse i jiny monitor a je to uplne stejne.grafickou kartu mam myslim od Intelu.s nastavenim jsem nic nemenil pokud vim.

klávesová zkratka Windows+ ctrl+c

Super, pomohlo!!!!

Děkujiiiii i mě pomohlo!!!!

super vážně jsem se lekla ... i když fungoval skvěle nemohla jsem si zvyknout ale už jsem se smyřovala ... :)

Dobry den, mam ten samy problem, obrazovka cernobila, kontrast nepomohl a win+ctrl+c pridalo k cerne jeste fialovou a zelenou, nic vic. Nevite nekdo poradit co se mohlo stat? mam win10 a pl all in one od Lenova.

klávesová skratka windows+ctrl+ c fuu, pomohlo! :) díky!

Zapne sa to pri stlačení "Windows + Ctrl + C"Stáva sa to hlavne prekliknutím pri kopírovaní .

Stalo se mi to také, po nějakém "trojhmatu". Ve Windows 7. Tam, jsem, bohužel , možnost vypnout / zapnout filtr barev nenašel. Ale...Používám prográmek F.Lux, který automaticky večer (v nastaveném čase, nebo podle polohy) , převede tóny barev do červených odstínů, kvůli eliminaci modré barvy, způsobující "neklidný spánek" Náhodou a po ověření v dokumentaci, kterou jsem dříve nečetl, jsem zjistil, že ve F.luxu se dá také přepnout zobrazení do BW. A je na to kombinace Windows+End. Což je celkem blízko kombinaci Alt+End, kterou se dá činnost F.lux na hodinu odložit.Takže, pokud někdo z vás používá F.lux, může se vám přepnutí do BW stát díky tomuto sw.

Díky díky díky!