» Poradna » Programy

Znělka z ukázky na Formule 1 na nově

Nevíte prosim vás někdo, jak se jmenuje song v týhle ukázce??

Odpovědi na otázku

Taky to sháním, ale zatím marně......

mozna uz jste to nasli a jestli ne tak je to Jem 24 a hudba Angel-A je to bomba libi se mi to takze tady to tu mate a videoklipy jsou i na youtube

Znelek maj vic. V jedny byl Meaning of Life od Offspring

K te posledni ukázcezpívá to nějaká borka

Tak písnička nalezena
Ultraviolet - Jem (www.youtube.com ...

jeeeeee diky moc moc moc moc moc moc...strasne nadupany song.jeste jednou diky ti

Jen upřesním - tenhle song se jmenuje 2 z alba Finally Woken 2004.

můžete poslat název interpreta a songu? na youtube to už není?

Ultraviolet - Jem
Na youtubu to je, jen se na konec adresy přidala závorka

A mně taky vypadla z názvu číslice. Takže je to zpěvačka Jem (Jemma Griffiths), skladba "24" z alba Finally Woken 2004.