» Poradna » Ostatní

Značka sluchátek.prosím pomoc

Dobrý den, kočka mi rozkousala sluchátka se kterými jsem byl nad míru spokojen...problém je že nevím co to bylo za značku ... je to nějaký trojuhelník... tak jestli někdo ví prosím poradte..děkuju moc

s2.imgupload.cz ...

Odpovědi na otázku

Jinak na hledání značek je nejlepší otevřít první schopný e-shop, kterej se Vám zrovna zjeví v hlavě, najít si tu správnou kategorii a buď si prohlédnout výpis značek (zobrazit výrobky jen značky:...) s tím, že mě to může kopnout do ksichtu, a nebo si prohlížet obrázky a sledovat loga na výrobcích (třeba si to i vypisovat na papír). Když najdu něco, co mě to hledané logo připomíná, vezmu ten název a hodím to do googla jako vyhledat obrázky " logo", a on vysype dostatečné množství variant toho loga na porovnání. Co se týká toho Creativu, zkoušel jsem to na czc a do minuty jsem věděl, že to je ono (pokud je to ono, já si tím jsem jistej na 99,9%).

oprava:
... do googla jako vyhledat obrázky " .:firma:. logo", a on vysype..."