» Poradna » Notebooky

Značka notebooku

Dobrý den,je lepší značka notebooku Lenovo nebo HP?Díky.

Odpovědi na otázku

Jde o to, jaká třída, oba výrobci mají své lepší a horší řady, ale obecně bych spíše preferoval HP.

Dell

Tak ako píše Martin, záleží o akú triedu notebooku sa jedná a tiež ako sa daný model vydarí, inak je to v podstate jedno. Tu je o tom celkom dobre napísaný článok: https://touchit.sk/ktory-vyrobca-predava-naj...

Je lepší černoška či asiatka nebo latina? Odpověz si sám.

Lepší není ani jedna. Mezi "lepší" tak snad MSI,DELL,Asus. HP je hybrid,co se těžko repasuje,opravuje. Ten nebrat.

A já jsem už s druhým HP spokojený. Ono se to nedá tak jednoduše říct "co je lepší". Záleží na té typové řadě (cenové kategorii), použití, vlastních preferencích...

to musite definovať kriteriálnu funkciu a ktorý extrém je optimum..napr.najlepší = výpočtovýVýkon / spotreba / dolárObsrarávacejCeny optimum je maximumakebonajlepši = frekvenciaChýb / spotreba / dolárObsrarávacejCenyoptimum je minimum