Značení disku

Dobrý den,ve škole nám nabízejí za výhodnou cenu licence windows 8.1. Aktuálně využívám Win7. Na zkoušku jsem si je stáhl. Vše proběhlo jak mělo žádný problém. Pak jsem připojil disk kde mám programy hry atd... Ve Win7 je disk označen jako disk J, ale u Win8.1 ho vidím jako disk G, což dělá problém zástupcům, které jsem tam nakopíroval. Dá se nějak ten disk přejmenovat na disk J ?.. díky

Odpovědi na otázku

Dá, ve správci disků.

= spustiť a "diskmgmt.msc"

Ovládací panely - napiš slovo disk - vytvořit a formátovat oddíly na pevném disku ( u Nástroje pro správu) - pravoklik na disk, kterému chceš změnit písmeno - změnit písmeno jednotky a cestu... - změnit - zadat písmeno - OK