» Poradna » Programy

Zná někdo název hry?

Už předem se omlouvám,že to sem asi nepatří,ale už nevím co mám dělat.Asi před 3 roky jsem měla v počítači hru.Byly to různé geometrické obrazce rozložené na trojúhelníky,obdelníky,čtverečky...Prostě uprostřed prázdný obrazec a vpravo ty malé dílky ze kterých se to složilo(něco jako puzzle,takový jako hlavolam)Už jsem prolezla všechno,ale když nevím jak se ta hra jmenovala,tak jsem asi ztracená.Jako první obrazec byl takový šroubek nebo hřebík(špice z trojúhelníku,pak obdélník a na konco lichoběžník)to bylo nejjednodušší a pak už si to nepamatuji.Pomůže mi někdo,třeba si vzpomenete.Všem moc děkuji,ona je to kravina,ale znáte to štve a nedá pokoj.Možná že to bylo na nějakém cd z nějakého časopisu,nebo Herní výběr.Tak díky.

Odpovědi na otázku

Nevim jestli je to primo ono, ale ten popis se dost hodi na Tangram.

Ne,ale díky je to něco podobné ty obrazce byly barevnější a asi i složitější,bylo to spíše pro dospělé než pro děti.Ještě jednou děkuji za ochotu

endorphun?

Ten název mi nic neříká a internetu nemůžu najít žádný rozumný odkaz,ale jste moc hodní

Já sice neznám hru, kterou hledáš, ale připomnělo mě to jinou skvělou logickou hru: The incredible machines.http://www.dosgamesonline.com/spellen/tim.zip

Liquid Crystals ?

Liquid Crystals děkuji,děkuji,děkuji.Jak je to jednoduché.Máš to umě.

Džedaj adav