» Poradna » Windows (a jiné OS)

"Zmiznutie" spodnej lišty s ponukou Štart

Dobrý deň, viete prosím niekto poradiť absolútnemu amatérovi (neviem ani, či som vybrala dobrú kategóriu), čo by som mala urobiť keď mi zmizla spodná lišta? Zatiaľ sa jedná len o jednu kartu a o každú novú, ktorú si otvorím (na tých, ktoré boli otvorené predtým sa to neprejavilo), avšak pokiaľ prejdem na miesto kde bola neobjaví sa ani dočasne. Ďakujem za odpoveď. S.

Odpovědi na otázku

Opravené. Pravdepodobne išlo o nahradenie príkazového riadku funkciou PowerShell. Vie mi niekto poradiť, čo som asi stlačila, keď riadok zmizol? Nech si už dám na to pozor. Ďakujem