» Poradna » Ostatní

Zmizí soubor z flešky

Zdravím,Na malém TV Hyunday 783 UHD DVBT je možnost nahrávat program na flešku ve formátu *.mts. Vždy bez problému nahraje do příslušného adresáře, já ho překopíruju do PC a spustím si film. Náhodně, jednou za čas ale nejde uložený soubor překopírovat do PC.Po zasunutí flešky do PC je zobrazen název a velikost třeba 1.8 GB, avšak po odklepnutí "kopírovat-vložit" zahlásí, že se tam soubor už nenachází a po odklepnutí "VLASTNOSTI" ukáže velikost 0 bajtů.Když vyskočím z adresáře a vrátím se do něj, už tam soubor není.Kdo poradí v čem je problém a jak ho odstranit.Velké díky předem.Díky

Odpovědi na otázku

Jsi dobrý. Máš problém s flashkou a místo jejího typu nám sem píšeš číslo svých bot, nebo něco stejně významného.Já bych zkusil jinou flashku.

No nevím, zda to je fleškou. Zkoušel jsem 2:SanDisc Cruzer Blade 8 GB a A DATA my flash 6 GB , obě formát NTFS a občas se to přihodí na obou.

Buďto chybně ukládá data TV, nebo je flashdisk nebezpečně vytahován za chodu zápisu.

To jsem si také myslel, ale teď si dávám pozor, nechávám10 min po skončení zápisu, TV vypnu a flešku vytáhnu. Přesto se to náhodně stane. Problém je v té náhodnosti,10 x OK a pak nic.

Možná by stačil zkontrolovat/opravit FS na flešce:chkdsk X: /f

Tak to jsem nezkoušel, ale obě flešky jsem znovu naformátoval a přes to se to přihodilo.

Možná blbně antivir v PC. Skus vypnout v nastavení AV kontrou flašky antivirem po zasunutí flešky.