» Poradna » Počítačové sítě

Zmizení záložek po aktualizaci Firefoxu

Titulek to říká jasně. Doufám, že je možné vložit staré záložky do aktualizované verze. I přesto, že společně s nimi byla vymazána celá historie. Je to možné? A pokud ano, jak to mám teda udělat?

Odpovědi na otázku

Neobjeví se ani v nouzovém režimu?

pokud mas zalozky nekde zalohovane tak v prohlizeci ZALOZKY,SPRAVCE ZALOZEK,SOUBOR,IMPORTOVAT,ZE SOUBORU

v tom asi bude ten háček. Nejsem si docela jistej, jestli jsem si záložky zalohoval, ale žádný soubor se záložkama nemůžu najít. Znamená to, že teda musím všechny záložky vložit znovu jednu po druhé?

staršie záložky sú uložené v: C:\Documents and Settings\názov_účtu_vo_win\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\názov_profilu\bookmarkbackups - z tohto priečinka stačí prekopírovať záložky z doby, keď fungovali, do priečinku C:\Documents and Settings\názov_účtu_vo_win\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\názov_profilu\