» Poradna » Programy

Zmizení spodní lišty po obnovení z hybernace

Moc prosím o radu, jak se zbavit problému se spodní lištou ve Win7. Po nastavené době nečinnosti se ntb hodí do nějakého "spacího režimu". Po probuzení mi ale chybí spodní lišta se záložkami, svítí pouze kolečko Start. Toto se stane jen pokud ntb jede na baterku. Pokud je připojen k el. síti, je to ok. Lištu nejde nijak obnovit, musím ntb restartovat :(Předem díky

Odpovědi na otázku

Když se ti to stane tak znovu spust proces explorer.exe ;)

mno, je to jiste reseni, ale nejradeji bych se toho zbavila uplne. Ale moc diky za radu, lepsi nez restart:)

V "Změnit pokročilé nastavení napájení" je třeba prověřit, jak je NB nastaven při napájení ze sítě i z baterie. Pokud je nastavení nesmyslné, bude se NB stejně nesmyslně chovat i po probuzení z hibernace.