image/svg+xml

» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zmizení hlavního panelu

Zobrazit bez stromu  |  nových odpovědí: 1/1
avatar
 | Microsoft Windows 7 Chrome 26.0.1410.64

Dobrý den ,potřebuji poradit s problémem .viz titulek. Před chvíli jsem přišel ze školy a šel jsem hned na počítač se podívat na net. Jenže když jsem se blížil k počítači ,tak jsem slyšel ,jak v bedně hlučí chladič ,bylo to divné ,protože moji rodiče vždy počítač vypnou a nenechají ho v režimu hibernace. Tak jsem zmáčkl náhodnou klávesu na klávesnici ,abych počítač vzbudil z hibernace a hned jak se konečně monitor rozsvítil ,tak jsem si všiml ,že na ploše chybí hlavní panel a spodní ikony jsou o jedno místo posunuty doprava. Vyzkoušel jsem ,jestli se mi neobjeví ,když najedu na úplné dno plochy a neukázal se. Zmáčknul jsem klávesu start a hlavní panel nikde. Zapnul jsem kontrolu systému ,jestli mi nechybí či nejsou poškozeny systémové soubory ,žádný z nich nakonec nechybí ani není poškozen. Takže nevím co dál mám dělat. Jinak jsem si všiml ,že když minimalizuji okno programu ,tak místo aby jel do spodu ,tak jede do pravého dolního rohu. To asi znamená ,že si počítač myslí ,že mám připojen druhý monitor (který ve skutečnosti nemám) a někdo z rodiny musel hlavní panel přesunout na druhou stranu. Aspoň to je moje domněnka. Jinak děkuji předem za pomoc.

Odpovědi na otázku

avatar
 | Microsoft Windows 7 Chrome 26.0.1410.64

Tak nic ,už jsem to vyřešil. Stačilo najet kurzorem do pravého dolního rohu a držet levé tlačítko a vuala ,vylovil jsem ho . Když jsem to zkoušel na poprvé ,tak se mi ho nedařilo vytáhnout ,asi jsem blbě táhnul.

Souhlasím  |  Nesouhlasím

Související témata: Hell, Hlavní panelUrčitě si přečtěte


Čínský Nebeský palác se řítí k Zemi! Němci pořídili jeho radarové snímky

Čínský Nebeský palác se řítí k Zemi! Němci pořídili jeho radarové snímky

** První čínská orbitální stanice Tchien-kung-1 padá nekontrolovaně k Zemi ** Do atmosféry vstoupí začátkem dubna ** Většina stanice shoří v atmosféře, ale menší zbytky dopadnou na zemský povrch

Včera | Petr Kubala | 16

Kde nejlevněji uložit 1 TB dat: Srovnali jsme aktuální ceny cloudových úložišť

Kde nejlevněji uložit 1 TB dat: Srovnali jsme aktuální ceny cloudových úložišť

** Srovnali jsme cloudová úložiště podle měsíční ceny za 1TB ** Ceny se pohybují od tisícovky po dvě stovky ** Google umožní uložit až 30 TB dat

20.  3.  2018 | Vladislav Kluska | 61

Největší přítel bastlíře: Páječky za pár kaček i český Diametral pro fajnovky

Největší přítel bastlíře: Páječky za pár kaček i český Diametral pro fajnovky

** Bez pájení to dříve či později nepůjde ** Zvolit můžete trafopájku nebo pájecí pero ** Jaké jsou výhody každé z technologií?

18.  3.  2018 | Jakub Čížek | 58


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů