» Poradna » Web a internet

Zmizení hesel z Firefox

Zdravím,při nedávné aktualizaci Firefox mi zmizela veškerá uložená hesla, i když jsem přihlášený k účtu sync a mám nastaveno ukládání hesel. Ve složce profilu v příslušných souborech se hesla nenachází, nepomáhá tento ani jiný postup při řešení problému, který se vyskytl již v roce 2008 (https://technet.idnes.cz/firefox-3-ma-problemy-nov... ), tehda snad ještě ani sync neexistoval.Máte někdo stejný problém? Máte nějaký tip, jak hesla získat zpět?Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Vytáhni si ze zálohy nebo ze vhodného bodu obnovy celou složku profilu a nahraď jí tu nynější (FF při tom musí být samozř. ukončený).Všechna hesla budou zpět. http://www.shadowexplorer.com/documentation/manual.html

Problém vyřešen! Vytáhl jsem z bodu obnovy celý profil, ale obsah vypadal úplně jinak než aktuální profil. Tak jsem to riskl a celé zkopíroval a spustil FF. Sice to vypadalo jako první spuštění po instalaci, ale po přihlášení k Sync se všechno postupně objevilo, včetně hesel.Tak ještě jednou moc díky, i QW11 za další tip.

No tak to jsi udělal blbě - neošetřils název toho profilu v souboru profiles.ini (je to třeba dát do souladu).Proto se ti Firefox spustil s novým čistým profilem, jako když ho čerstvě nainstaluješ a spustíš poprvé. Ten profil co sis vytáhnul se vůbec nenačetl. Stejného výsledku bys dosáhl prostým smazáním původního profilu.Ale měl jsi zkrátka štěstí, že se to synchronizovalo. A příčinou těch potíží byl poškozený profil.

Příště si tedy vytáhni a nahraď celou složku "Firefox" která je zde:C:\Users\uživatel\AppData\Roaming\Mozillave které jsou jak profily, tak soubor profiles.iniPak se ten profil bez problému načte

Aha, tak to jsem blbě pochopil. Myslel jsem že bohatě stačí pouze složka profilu a nemusím vytahovat už z úrovně \Mozilla.Pro zajímavost ukázka, že to co vytáhlo z profilu (vpravo), že je to úplně něco jiného než vlevo (aktuální):http://www.imgup.cz/image/LycLI mě překvapuje, že se nakonec hesla obnovily, přece jen si to asi dokázalo nějak vycucat potřebné údaje...Každopádně hlavní je, že všechna hesla mám a problém se tedy vyřešil. Díky.

Otvor si adresar s nastavenim firefoxuhttps://support.mozilla.org/en-US/kb/profiles-where-f... a pozri ci sa ti nevytvoril novy profil. Ak ano tak si stary aj novy odzalohuj a ten novy zmaz. Meno stareho prepis do path v prifiles.ini v adresari mozilla a FF by sa mal spustit s povodnym profilom kde su hesla.