» Poradna » Mobily

Zmizely přesunuté soubory z mobilu do počítače

Přesunula jsem složku z mobilu do počítače, tím pádem mi v mobilu zmizela, to je jasné a přesunula se do zvoleného umístění. Jenomže v ní žádné soubory nejsou. 0 bajtů, soubory v háji a bůhví jestli tam, bůhví vůbec kde. Tak se ptám, co by to tak mohlo být, a ačkoliv se ptám na nemožné, jestli je možno to někde najít. Šlo o nahrávky do mobilu, jsou to soubory ceněné sentimentální hodnotou a nechápu, kde se stala chyba, každopádně nejsou ani v tom mobilu. Děkuji za odpovědi! :)

Odpovědi na otázku

znama ale stale opakujuca sa chyba nepresuvat ale KOPIROVAT za tie dve neu-kliknutia si nato prišla sama

No teď zpětně mi to taky došlo, že už budu jen Kopírovat, můžu se ale zeptat, čím se to takhle stane? Kam to zmizí během přesouvání? :)

Kdoví kam jsi zadala cíl. Zkus to ještě najít pomocí windows search (hledej název některého z těch souborů)

Evidentně jsi to přesunula jinam, než to teď hledáš Při přesouvání se to nejprve zapíše do cílového úložiště a teprve potom maže ze zdrojového. Takže se nemůže stát, že to zmizne ve zdroji, aniž by to bylo v cíli. Možná jsi to na PC rychlým zmateným klikáním nechtěně přesunula ještě jinam, ale každopádně to tam někde je, to bych se vsadil. Náhoda je blbec, taky se mi už párkrát stalo, že jsem se posouval myší na jinou část obrazovky a nechtěně jsem během pohybu stisknul levé tlačítko myši a jako na potvoru zrovna na nějaké složce a pustil na jiné a ta původní složka se mi bleskově přesunula a stala se podsložkou. To je hned, ani nevíš jak Takže použij vyhledávání a určitě to v pc najdeš.