» Poradna » Web a internet

Zmizelý (ne)odeslaný mail

Pracně jsem napsal dlouhý mail příteli EM a když jsem ho chtěl odeslat opakovaně mi to ohlásilo, že to nejde že nejsem připojený k internetu(!), ten text jsem pro jistotu zkopíroval. Napadlo mne že zasáhla nějaká utajená cenzura, protože jsem tam napsal některé politicky nekorektní věci - dosud mi internet šel bez potíží. Pak jsem našel na počítači špatný kontakt po jehož napravení internet šel. Ale zmařený mail jsem už nikde nenašel jen jeho starší nekompletní, sotva poloviční verzi. Navíc když počítač vypnu zmizí mi i zkopírovaný text. Poradíte mi jak se k tomu zmařenému mailu dostanu? Vždyť někde tam přeci musí být! Zdraví Richard Fiala

Odpovědi na otázku

A kam vloziš okopirovany text? Bez toho nemas nadeji ho uchovat. Pres webove rozhrani musis text ukladat jinak jdyz dojde k odpojeni se k netu je v haji

Jojo, je to cenzura a spiknuti

Myslím, že to je spíš dotaz na Chocholouška

Dlouhý mail příteli EM, pak text zkopíroval, našel na počítači špatný kontakt po jehož napravení internet šel, zmařený mail nenašel atd.To hlavní ale Richard Fiala na konec nenapsal: A v tom jsem se probudil s rukou v nočníku...

Já si myslím, že kecáš a nevíš co děláš. Hlavně, že jsi našel špatný kontakt.

Že by troll, podle najiti spatného kontaktu to tak vypada.

Je to cenzura, svoje revoluční bolševické bláboly přes americký internet nepošleš. Být tebou tak si teď raději udělám čepičku z alobalu a nevycházím z domu.

Pozor nepřítel naslouchá!Otevři si imperialistický poznámkový blok a do něj vlož ten svůj zkopírovaný budovatelský a zcela nepochybně revoluční text a ulož si ho. Ale buď opatrný, imperialisti jsou na každém rohu! Kupředu za další úspěchy při budování vyspělé socialistické společnosti! Práci zdar!PS: Doufám, že se uvidíme na výročí VŘSR - svátek všeho pokrokového lidstva!

To je neuvěřitelné, jaké tu jsou podivné kreatury (s jedinou výjimkou). Místo aby mi poradili zahrnou mne ubohými posměšky aniž by věděli co jsem tam vlastně napsal. Nebo že by to přeci jen věděli? Vypadá to na strážce té opravdové demokracie!

To si piš, že to víme, co jsi psal za bolševická konspirační svinstva, soudruhu. Zdraví tě strážci opravdové demokracie...

Je vidět už z úvodního příspěvku, že máš spíš potíže s psychikou, než s mailem

Se nediv posmeskum kdyz pises krom zes nasel duvod odpojeni od internetu v kontaktu, take o cenzure, tedy vyssi moci. Vubec nezalezi o čem jsi psal. Mail je mail projde i kdyby tam slo o politiku sex ci terorismus.

Ja vim uplne presne kde je ten zkopirovany email. Je tam, kam jste ho zkopidoval a ulozil. Takze po nastartovani pocitace email najdete v adresari, kam jste si ho ulozil.

vypadá to, že ten email jsi psal tak dlouho, až tě webové rozhraní odpojilo (stránka tě po dlouhé nečinnosti prostě vykopla)příště email napiš v poznámkovém bloku, odkud ho pak zkopíruje do emailu.

... nebo používat emailového klienta

a nepsat Emo maily.