» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zmizela položka plocha z nabídky W7

Zmizela mi položka plocha dřív byla v nabídce mezi stažené soubory a knihovny. někde jsem kdysi viděl řešení,jenže to nebylo aktuelní a tak jsem si to neuložil. Za odpovědi děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Myslíš v průzkumníkovi? Je pod Oblíbenými položkami, možná sis je skryl (pluskem je opět rozbalíš) http://s20.postimg.org/8mriat5f1/screenshot_166.png .

Dík za radu, ale je mi 65 a ve W7 se teprve učím lézt po zemi

Věk je uznatelná výmluva maximálně tak v atletice..Starý člověk by měl být chytrý a mít zkušenosti. Vyrovnává tak fyzický handicap. Jinak přežije jenom obtížně...

představ si že žiješ pořád v africe ( XP) a pak tě hoděj do antarktidy (W7),přežiješ chytrolíne ?

A pomohlo ti moje řešení?

Já ano. Protože jsem starý, chytrý a mám zkušenosti. Navíc Win. jsou z 99% pořád stejné, až na ten z hlediska funkčnosti nepodstatný grafický "kabát". Holube...

C:\Users\ ampersant& <mr.gesorge>\Desktop\*.*