» Poradna » Programy

Zmizela mi z obrazovky lišta s typem a velikosti písma a další

Zmizela mi lišta s typem a rozměrem písmy a další. Jak ji vrátit

Odpovědi na otázku

He?

Pozdrav nic, poděkování předem za odpověď nic. A ani se neobtěžujete napsat, jakou lištu a v čem. Tak hledej, šmudlo!

Já myslím, že ti blbne i klávesnice ..

Zkus to napsat znovu v tomto vlakne. Jako si sam odpovez a na konec dej otaznik.

Tipuju to na Word. Když pustíš Word, tak vpravo nahoře pod křížkem na vypnutí je malá šipka, stačí jí stisknout