» Poradna » Programy

Zmizela mechanika DVD v Vista

Ahoj vsem, nechapu, co se jako deje, ale vcera jeste si krasne prehraval ve Vista Home Premium CD a DVD a dnes rano jiz nic, nenaslo mi to mechaniku a v Systemu to pise, ze ovladac nebyl zaveden, je pravdepodobne poskozen, nebo neni vůbec zavedeny, kod chyby 39. nejde s tim nic ani aktualizace porad tam mam ten vykricnik a nevim, co dal....jak s tim dal? V BIOSu DVD detekuje....diky vsem za rychlou pomoc.

Odpovědi na otázku

Neinstaloval si nahodou alkohol 120% ???

Když klepneš tento počítač a tam na disk,tak to taky nejde pustit?

Ne ta mechanika tam vůbec neni - je to starsi liteon nevim, zda to ve Vista chodi dobre....a alcohol 120 nemam....

Samo od sebe se nic nevymaže-když to jelo musí to jet zase-pucoval s to nějakým aware nebo něčím avymazal sis to Takže přeinstalace-Co je liteon-nikdy jsem o tom neslyšel.

m1 ty si ale somar liteon je znacka mechanik! pro tazatele udelej obnoveni systemu pred datum kdy jsi neco instaloval a ono ho to rozhodilo.

m1 ty si ale somar liteon je znacka mechanik!
No a co má plečku o které jsem nikdy neslyšel,slušně jsem se zeptal,a ty mně hned nadáváš?To je skurvená doba(po vašom.skurveny čas)nadává mně kdejakej hajzl kterej sežral chytrý hovno.Mimoto cos mu poradil chytřejšího,zajebanče?Vživotě jsem se do tebe nesral.Tak co ty domně?

kolik ti je ty zauhrakovany chlapecku? me 35let v it oboru delam dobrych 10 let.

Chceš pofoukat bebíčko? Když budeš sprostý, nedostaneš cukrátko.

Nedělá to jen Alkohol, ale i Daemon tools a jiné virtuální mechaniky.

Aby sis nepřiložil strupe

Poškozený ovladač nelze aktualizovat, je nutné odebrat a znovu nainstalovat. Bod obnovy jsi zkoušel?

ak ste sa už navzájom vysexovali: niekto potrebuje poradiť a nepotrebuje vaše osobné spory riešitť!ak je to vista home možno by pomohlo preinštalovať ovládače k radičom dosky. ak je to vista ultimate potom viem presne o čo ide!ale to le cez mail

Krok 1: Spusťte Editoru registru.
Klepněte na tlačítko Start, na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK. Spustí se Editor registru.
Krok 2: Odstraňte položku registru UpperFilters.
1. V Editoru registru rozbalte položku My Computer a poté položku HKEY_LOCAL_MACHINE.
2. Rozbalte položku SYSTEM a poté rozbalte položku CurrentControlSet.
3. Rozbalte položku Control a poté rozbalte položku Class.
4. V položce Class klepněte na položku {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}.
5. V pravém podokně klepněte na položku UpperFilters.

Poznámka: Může být zobrazena také položka registru UpperFilters.bak. Chcete-li odstranit položku registru UpperFilters, je třeba klepnout na položku UpperFilters a nikoli na položku UpperFilters.bak.
6. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Odstranit.
7. Po zobrazení následující zprávy potvrďte odstranění položky registru UpperFilters klepnutím na tlačítko Ano:
Opravdu chcete tuto hodnotu odstranit?
Položka registru UpperFilters je odebrána z podklíče registru {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}.

Poznámka: Neukončujte Editor registru. Tento program budete potřebovat pro následující krok.
Krok 3: Odstraňte položku registru LowerFilters.
1. V Editoru registru rozbalte položku My Computer a poté položku HKEY_LOCAL_MACHINE.
2. Rozbalte položku SYSTEM a poté rozbalte položku CurrentControlSet.
3. Rozbalte položku Control a poté rozbalte položku Class.
4. V položce Class klepněte na položku {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}.
5. V pravém podokně klepněte na položku LowerFilters.

Poznámka: Může být zobrazena také položka LowerFilters.bak. Chcete-li odstranit položku registru LowerFilters, je třeba klepnout na položku LowerFilters a nikoli na položku LowerFilters.bak.
6. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Odstranit.
7. Po zobrazení následující zprávy potvrďte odstranění položky registru LowerFilters klepnutím na tlačítko Ano:
Opravdu chcete tuto hodnotu odstranit?
Položka registru LowerFilters je Ukázat celý příspěvek

Ahoj ,,Intruder,, dneska som mal podobny problem tvoja rada pomohla dakujem.

rodor.wz.cz ...

Děkujeme, jsi bůch. Vše je ok.

MEL JSEM TEN SAMEJ PROBLEM A SUPEEEEER FUNGUJE DIKY DIKY DIKY JSI MACHR!!!!!!!!

Mam stejnej problem. Mam OS vista business a mechanika se mi objevi, ale kyz do ni vlozim jakekoli CD nebo DVD, system zatuhne. Hehe, sem se snazil postupovat podle tohoto navodu. Bohužel v klici 4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318 nemam ani LowerFilters, ani UpperFilters. Takze ted su z tho uplne blbej.
Pls poradte nekdo, jak z toho ven. Ja su na prasky. Mam soucasne i XPecka, ale Visty jsem chtel, kvuli DX 10 a hram, takze jestli nekdo vite jak na to, poradte.

Dikes

Postup funguje, moc pomohlo. Děkuji.

Dekuji

za zverejneneni tohoto navodu,
mechnika DVD se mi ztratila take .

Udelal jsem vse podle navodu a opet funguje OK ,
jeste jednou dekuji.

Radomil

Mám problém u svého NTB - DVD mechanika "není přítomna", tj. nevidím ji v POČÍTAČ, nelze ji použít. Ve správci zařízení je zapsáno pro toto zař.:
Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19).
Mám Win Vista premium, 32bit, mohu použít stejný postup, jaký zde popisujete?
Díky za odpověď.

Dobrý den,

měl jsem onen problém ve Windows Vista Home Premium. Po Vaší radě je vše o.k. Děkuji mnohokrát, rád se na Vás zase v budoucnu obrátím. Je vidět, že skutečně nějaké osobní osočování, které se objevuje na Živě.cz a ostatních stránkách - Seznam.cz apod., k ničemu nevede. Jste skutečně profesionál ve svém oboru.

Ještě jednou děkuji a jsem S pozdravem !

Marek Bartoš

Je to ze stránek Windowsu. kže kdo hledá je hned odborník, hmm. Mám podobný problém, ale tohle mě nepomohlo, protože žádný lower atp. tam nenacházím. Nenajde mě to ani správce zařízení a scan driverzone ukazuje že tam je. Tak sem z toho paf

Děkuji za tento návod vážne mi pomohl...ještě jednou díky mistře!

To Intruder :
Děkuju Ti velmi,ušetřil si mi nervy,čas i peníze...
U win 7 jsem měl akorát položku LowerFilters,sejmul ji dle návodu..,restart a vše OK
Díky Pane!

paráda, pomohlo. Díky moc.

měl jsme také problém s mechanikou,a postupoval jsme podle tvého návodu,a už vše běží jak má,moc díky

moc díky.tohle řešení zabralo

Našel jsem pouze LowerFilters (win7), pomohlo to. Super, díky.

neufunguje

kejkl3 a M1 je tataz osoba stejna ip adresa pozor na nej!!!!

To dělá, když ho rozčílím.

Nechápu-kdys mně naposled rozčílil snope?

Ted bych mel jednu otazecku ja ...
podle tohoto navodu vse behalo jak ma... nyni se mi ale problem zase vratil... pri bootovani PC dvd mechanika videt je a vse se jevi ok, po nabootovani ale mrska neni nikde videt... dokonce ani ve spravci HW mrska neni, pouze virtualni mechaniky (virtual clone + daemoon tools)
V cem by mohl byt problem ted?
V registrech uz neni UpperFilters ani to druhy poradi nekdo?

Máš kliku, teď jsem to řešil výměnou mechaniky,funguje to všechno jak má.Byl to ten samý problém.

diky borce pomohlo mi to dokonce i na win seven diky moc

jako nejsu žádnej odborník ale taky se mi stalo něco podobného u visty nic mě to nechtělo přečist vzdycky mi chvíli romka fungovala a pak přestala...problém byl vyřešem přeinstalováním windowsu..;)

vsetki tieto opisane problemi vyriesil SP1,SP2

udělal jsem vše dle návodu ale poté mi přestala fungovat klávesnice tak jsem musel udělat obnoveni systemu