» Poradna » Web a internet

Zmizela funkce "prodat" ze všech fb. skupin pro nákup a prodej

Zničehonic mi zmizelo tlačítko "prodat" ze všech fb skupin zaměřených na nákup a prodej (tzn. "bazary"), kde jsem jako člen a prodávám tam běžně věci - tedy netýká se to pouze jednoho určitého bazaru. Mohu přidat do skupiny klasický fb. příspěvek, ale ne inzerát, protože tam chybí to tlačítko. INzerát lze přidat pouze na marketplace a pak ho teoreticky do skupiny sdílet, ale tím ho uvidí všichni, ne jen daná např. lokální skupina. Vědel by někdo co s tím, prosím?

Odpovědi na otázku

Mě také, kdybyste zjistila co s tím, dejte prosím vědět, děkuji.

Také mi to zmizelo, pokud přijdete na odstranění problémů, dejte prosím vědět.
Děkuji.

Zdravím mám stejný problém .
Podařilo se vám to nějak vyřešit ?
Děkuji za odpověď ...

Řeším úplně to stejné, opravdu nikdo nezjistili důvod a způsob, jak vyřešit? Je zajímavé, že ve skupinách prodejní příspěvky ostatních členů naskakují, tudíž ostatní tam asi tlačítko k prodeji mají, ne pouze to "diskuzní". Bude se to tedy nejspíše týkat pouze určité skupiny uživatelů fcbku.

Podařilo se vám něco zjistit prosím ?

Nikdo na to neumí přijít. Přes mobil mi aspoň funguje možnost Přidat na více míst inzerát z Marketplace (ale z desktopu ne). Jedinou možností je založit na Marketplace a pak zkoušet, zda vám to nepůjde aspoň přes aplikaci v mobilu - přes funkci upravit a pak "přidat jinam" - občas to takto lze, ale inzerát stále zůstává i na marketplace. Nebo pak zbývá pomocí tlačítka Sdílet do skupin - ale tam se objeví jen proklik na marketplace.. Bohužel, zřejmě nějaká chyba fb pro několik uživatelů...

Našel jsem anglicky řešení - prý se má v hlavním menu najet vpravo na tři čárky, pak sjet dolů a nahlásit problém, pak zapnout pokud není funkci zatřepat telefonem a pak najet na stránky bazaru a zatřepat telefonem.....pak popsat problém a odeslat.....prej do dvou dnů by to mělo být cajk, protože se to děje spoustě lidí. Já tam psal - I have missing sale something button in buy/sell groups and I need it back. Please help me to solve this issue as I need to make it work. Thank you. Dělal jsem to teď,tak snad mi s tím pomůžou konečně.

Dobry den, vyresil jste problem?

Mám ten stejný problém. Zkouším všechno možné a bohužel mi to stále nefunguje a mohu vkládat pouze klasické příspěvky. Vyřešila jste to nějak?