» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zmizelá data

Zdravím.Mám menší problém se zmizením dat.Notebook jsem si zazálohoval do svého PC a pak na něj nainstaloval windows 10.Vyandal sem z notebooku HDD (je otestovaný a v pořádku), připojil ho k PC a data vykopíroval (přez Freefilesync) na C: do složky záloha.Po vrácení HDD do notebooku jsem ale žádná data neviděl. Volné místo bylo menší o těch X GB které jsem tam nakopíroval ale složka záloha byla prázdná.Jak je to možný? proč win 10 ty data nevidí? u win 7 s tím zádný problém nebyl.Zkusil sem to ještě jednou ale dopadlo to stejně a volné místo zase ubylo.Nenapádá někoho čím by to mohlo být??Dík za každej typ.

Odpovědi na otázku

Vlastnictví souborů a složek ti neříká nic?

A dokazes napriklad v tom W10 v tej prazdnej zlozke Zaloha vytvorit novy folder?Kto je vlastnikom toho foldra? Skus zmenit vlastnika na nejakeho Admin usera na tom W10.Mas zobrazene skryte a systemove subory?