» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zmenšení zobrazení na obrazovce notebooku po instalaci win 10

Cca 4 měsíce po aktualizaci Win10 z Win 7 se po startu notebooku MSI 12´ mění náhodně zobrazení : a) správné rozlišení, menší obraz (ze strany cca o 5 cm, ze spoda cca 1 cm - černá obrazovka) - převážně, b) snížené rozlišení na celou obrazovku (nelze změnit v nastavení na správné),c) výjimečně i správné rozlišení na celou obrazovku. Přeinstalace ovladače grafiky intel nepomáhá. Neví někdo co s tím ?Díky

Odpovědi na otázku

Po aktualizaci Win 10 z Win 7.. ???Takže to mělo být UPGRADE.. tedy z Win 7 na Win 10Jestliže jedeš stále na tom upgradovaném systému, pak by bylo nejvhodnější nainstalovat Win 10 jako čistou instalaci. Jestliže nevíš o čem je řeč, pak s tím notebookem zajdi do servisu, ať ti do toho stroje nainstalují Win 10 jako čistou instalaci a k tomu i příslušné ovladače, pokud na ten tvůj stroj existují ovladače pro OS Win 10.

Jo, díky, ale přeinstalaci OS bych se nejradši vyhnul

Co máš za zakl.desku ? jakou máš GPU ? instaluješ správné ovladače ?Stáhni si DriverBooster free a ten ti nainstaluje všechny ovladače co ti chybí,nefungují . http://www.iobit.com/en/driver-booster.phpPokuď ti toto nepomůže tak musíš jít do Biosu a tam přepnout z integrované GPU na myslim že neintegrovanou nevím něco takového myslim že je PCI Express nebo Auto tak nějak

Tak že když tam budeš mit Express PCI tak to přepni na AUTO . Myslím že by to mělo pomoct no nevim nejsem zas takový Master

Ježiš ja si neuvědomil že mas nootebok :Dale stejně zkus ten driverbooster http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

driver booster je kravina.. Ovladače zásadně jen z webu výrobce notebooku.. a pro stolní počítače z webu výrobce základní desky.. !

Tak ty jsi i tady jo :DD ty nedáš pokoj co ? DriverBooster vyhledá ovladače které chybí chápeš ? Ty napíšeš že DriverBooster je kravina no možna pro tebe protože jsi mentálně retardovaný . Je mu to ulehčí praci aby nemusel hledat spravne ovladače a ne aby šel na stranky výrobce a stahnul špatne ovladače .

Měl bys dostat doživotní ban za to, že tady navádíš tazatele k naprostým hloupostem.. Aha.. na stránkách výrobce jsou špatné ovladače..???

Ne nejsou tam špatné ovladače,ale pokuď tomu tazatel nerozumí tak stahne jine ovladace tak že špatné . DriverBooster to ulehčí a nemusí hledat ovladače na strankach...

Driver Booster nezabral, intel driver utility Update vyhledá ovladač, ale nenainstaluje - neznámá chyba, v Biosu jsem doporučené, výše uvedené nenašel. Takže zase nic . Nicméně díky . Ještě můžu poslat výpis z instalace ovladače chipsetu intel, který končí chybovým oznámením, tedy jestli to k něčemu bude.Zdravím a děkuji.

Driver Booster je taky největší kravina.. Co se týče ovladačů. Jako první se instaluje ovladač Chipset, pak audio, síť LAN, Wifi, grafika, usb.. další z ovladačů Chipsetu je považován i ovladač SATA, tohle se týká ovladačů pro stolní počítače..

Já ti nevím, já na ovladače na stránku výrobce základní desky v případě pc nechodím. A nechápu proč by se měl někdo starat o ovladače v případě stolního počítače...Obvykle pro ovladače pc platí:chipset ... obsahuje windowsaudio ... windows nebo windows updatelan ... windowswifi ... windowsgrafika ... windows updateusb ... windowssata ... windows