» Poradna » Mobily

Zmenšení uživatelsé paměti

Dobrý den,mám problém se svým telefonem, který má paměť 8GB a uživatelsky přístupná je 3,5GB takže 4,5GB zabírá systém (Informace o paměti je po prvním spuštění a aktualizaci).Telefon mám již týden a do včerejška byla paměť, dostupná pro uživatele, 3,5GB dnes jsem však zjistil, že se zmenšila na 2,5GB a velikost souboru Systém data se zvětšila na 5,5GB. stáhl jsem si C Cleaner a tam je stále napsané že paměť dostupná pro uživatele je 3,5GB a paměť pro systém 4,5GB.Poradil by mi prosím vás někdo, kde by mohl být problém?? Jsem z toho zmatený.

Odpovědi na otázku

Ještě dodávám, že nainstalováno mám 2,1GB aplikací a volné mám cca 400MB, tudíž 2,5GB a tedy bych měl mít ještě 1GB volné. Ale v aplikaci C Cleaner (instalováno až po zjištění zmenšení paměti) mám ukázané že instalovaných apek mám 3,1 GB. Prostě 1GB se někde toulá a já nevím kde.Prosím o radu :)

Už je to vyřešeno :D Nalezl jsem soubory nestažené hry ve složce Android/obb, která měla velikost 1GB.

Proste mas 4,5 gb zablokovanejch pro os a nepusti te to. Jedine rozumne reseni je root. Tim, ale prichazis o zaruku. Zalezi na vyrobci, treba u samsungu to tak chodi, poznaj to a jak ho rootnes tak mas po zaruce, pokud ti teda neprojde towelroot, kterej to nedela. Ale i tak je riziko ze tam v pripade reklamace nefunkcniho telefonu nedostanes origos rom a tim padem ti to stejne neuznaj.Nastesti ten tvuj phone ma sd kartu, ale to dnes taky neni reseni, protoze k ni bivaj nejak omezena prava.