» Poradna » Web a internet

Zmenšení písma u Top bar menu

Zdravím, mám na webu Horní (topbarmenu) nevím jestli to pojmenovávám správně :) Problém je v tom, že i když mám na celém webu nastavenu velikost písma na 11, tak při nájezdu myší na jakoukoli viditelnou položku se další drop menu písmo zvětší a stává se tak nepřehledným.Ocením jakýkoli návrh na řešení, díky.

Odpovědi na otázku

nauč se css

Takovou formu odpovědi může požít na jakýkoli příspěvek. Ale v tom případě popíráš smysl této poradny :)

ono na blby dotaz blba ....technologie sou ruzne css,js,framework,flash,....uvest priklad, jinak asi tezko radit neco.

Jde o horní menu na www.iptechnik.cz .Snažím se to upravit přes custom css, ale furt ne a ne na to přijít.

To jednoduche nebude, kvuli tomu pro vas worpress studovat nebudu,mozna pomuze "!important;"hlavne musite vypnout minifikaciu a veskere cachovani,