» Poradna » Ostatní

Změnilo se mi v notebooku písmo

Dobrý večer, zničehonic se mi v notebooku změnilo systémové písmo. Font je pořád stejný, jen je to písmo "trochu rozmazané". Prostě se to písmo blbě čte... Písmo je jiné i v prohlížeči (např. když stránku oddálím lupou, font se změní) Nepomohla ani obnova do továrního nastavení. Nevíte někdo co s tím? DěkujiPs. Mám Windows 10

Odpovědi na otázku

Typické zhůvěřilsoti W10 po každém update. Co s tím?1) Nastav nativní rozlišení monitoru.2) Zkontroluj/nastav DPI na 100 %.

Notebook je nový a v nastavení jsem nic nenastavoval... A mohu se zeptat, kde najdu to DPI?

Např. pravé tlačítko myši na ploše - Nastavení zobrazení

Stálo se mi to taky - prosím o pomoc