» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna zobrazení kontaktů v tel. Android

Zdravím, kolegyni se podařilo změnit zobrazení seznamu kontaktů na stav, kde má malé řádky a pouze jméno s příjmením, místo klasického obrázku a jména s příjmením na větším řádku, ve skupinách i protokolu to má normálně. Už kdysi jsem stejný problém řešil u kolegy, ale tentokrát se mi nějak nedaří. Prosím, pomoc. Děkuji

Odpovědi na otázku

Neuvedl jsi o jaké zařízení se jedná. Může to být upravené od výrobce (tzv. nadstavba). V nejhorším to tovární nastavení jistí ;)

nemluvě o tom, že aplikací na správu kontaktů jsou v Play stovky

Play? on funguje Google Play Store na windows?

dotaz se podle nadpisu týká telefonu Android. A na ty zkrátka jsou v Play Store stovky různých aplikací na vytáčení, zobrazování a úpravy kontaktů.

Kdes vzal, ze jde o Windows mamlasi?

Jde o Samsung Galaxy SIII Neo, nejde o žádnou nástavbu, jde o základní funkci, už jsem to kdysi řešil u kolegy, jen si nepamatuji jak.Jde o seznam kontaktů v telefonu.

"nejde o žádnou nástavbu"Sorry, ale Samsung zrovna má nadstavbu Touchwiz, ledaže bys tam naflashoval čistý android - nějakou alternativní ROM.

BTW, není něco v nastavení v Telefon? Sám origo aplikaci na kontakty nepoužívám, tak nemám až tak přehled.

z dotazu jsem bohužel nepochopil o jaké se jedná zařízení (mobil, tablet, PC), natož o jaký jde SW (například outlook?).doufejme že alespoň zařazení pod OS Windows je správně ;) zkus to blíže specifikovat

Z dotazu je jasne, ze jde o telefon s Androidem. Staci umet cist.

Vy jste opravdu exot. Když už v samotném nadpisu dotazu je uvedeno, cituji: „Změna zobrazení kontaktů v tel. Android“, tak asi nepůjde o počítač s Widlemi.