» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna výchozího prohlížeče PDF

Mám v PC Windows XP a jako výchozuí prohlížeč PDF souborů tam je Adobe Reader. Protože ale s ním mám jen potíže, seká mi počítač, a vůbec dělá všelijaké neplechy, rozhodl jsem se změnit výchozí prohlížeč třeba na Sumatru, který se mi osvědčil. Může mi někdo poradit, jakým způsobem jej ve Windows XP změnit, aby se mi dokumenty otvítaly přímo v jiném prohlížeči? Díky moc všem. J.

Odpovědi na otázku

Předpokládám, že to ubude stejné, jako v jiných prohlížečích. Po dokončení instalace nabídne Nastavit prohlížeč jako výchozí pro PDF soubory. Dodatečně to půjde nastavit v Nastavení-Předvolby.