» Poradna » Programy

Změna VŠECH fontů v systému

Dobrý den, celé dnešní odpoledne se snažím přijít na to jak ve VŠECH systémových nabídkách a dialozích změnit font na Arial... Co šlo jsem nastavil přes Vlastnosti->Nastavení->Vzhled ale pořád jsou části kde je font jiný. Také bych rád změnil font tlačítka START, přišel jsem ale jen na zmněu obrázku,změnu nápisu ale o změně fontu se nikde nepíše. Všem co poradí děkuji!

Odpovědi na otázku

Neviem sice ako zmenis vsetky fonty (tazke haluzenie windows font managovania ma neprekvapuje ), viem ale, aspon teda vidim, ze trochu nemas jasno v tom, ako funguju obrazky a ako funguje text. Jedna sa o rozne media a tlacitko START je len obrazok a nic viac, ziadny text, nemozes zmenit font na obrazku^^ Takze si radsej nakresli pekne tlacitko v painte

bohužel nemáš pravdu! Umím ke tlačítku start připsat cokoli chceš....a nemusíkm kreslit žádné obrázky:) Ale to pořád neřeší můj problém jak (nejen ho) změnit na Arial

neni - zmen si DPI a zvetsi se ti text "Start".

nebudu se hádat, tady máš důkaz: http://www.xmaestro.com/view.php

Hmmm ... tak to som teda nevedel A povies mi ako menis text startu?

viz. výše

pravé tlačítko myši na ploche klik-vlastnosti-vzhlad-spresniť-kliknúť na jednotlivé textové dialogy a zmeniť písmo,dá sa aj velkosť,farba panelu-zmena sa prejaví vo všetkých ovládacích paneloch,dialogoch...atď

to už jsem dávno udělal...ale přesto některé dialogy zůstávají nezměněny a odolávají, třeba potvrzení smazání dat do koše....

Mozno to bude na tvojej strane daky problem .. Pripadne Win issue. Priznam sa, ze som netusil to s tym startom heh .. Len mi pride akekolvek ine spracovanie ako cez hlupy obrazok ako zbytocne ... Na win je stale dost veci co by bolo poriesit a nie ultrakonfigurovatelnost vzhladu start tlacitka