» Poradna » Programy

Změna věty "Tak už to bývá, když se člověk..." ve Wordu

Dobrý den, dá se nějak změnit výchozí věta: "Tak už to bývá, když se člověk...", která se generuje po zadání =rand(x,y)?Děkuji předem!

Odpovědi na otázku

Pls, opravdu to nejde nebo to "nikdo" neví ?

teda nevim jak ostatni ja, ale ani nerozumim otazce ...

Otevři si ms Word a zadej na řádek =rand(200,99) a odentruj. Uvidíš, co se stane

no to je chujovina, a ještě na 265 stránek! To tam nemohli dát původně applí větu "Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy"?

Řekl bych, že se to nedá. Jestli si všimneš, tak je to věta, která obsahuje všechny znaky české abecedy. Takže bych řekl, že to bude zakódované někde v systému nebo v českých fontech.V anglických fontech(a Win) se zase tuším zobrazuje věta "Quick brown fox jumps over lazy dog"Ale jinak že řešíš takovou malichernost. Pročpak to potřebuješ?

to ti teda povim, tebe museli na zakladce ucit hodne omeznou ceskou abecedu ... co pismenka f,ú,ů,g,h,n,l, a tak dale .. ty v ceske abecede nefigurují ???

Pro tenhle případ je tady ještě věta Žluťoučký kůň příšerně úpěl ďábelské ódySorry, tak jsem se holt splet

ale na prvni pohled to znelo zajimave to se musi uznat :o)