» Poradna » Programy

Změna věku na discordu

Ahoj, jak si mám změnit věk na discordu?

Odpovědi na otázku

proč bys ho tam měnil/a ? Tobě se zničeho nic změnil věk ??každopádně na podpoře to asi budou vědět nejlíp...

... přeci po půlnoci bude o rok starší ... /ne přesně - narozeniny/ , ještě, že si nechce změnit datum narození ...

Nijak, pocita sa to automaticky podla zadaneho datumu narodenia.

Ten měnit nemusíš. Pokud tam je zadané správné datum narození, tak se věk s upravuje sám podle tvého stárnutí. Nemusíš tam každý rok nastavovat jiný věk

Chces koukat do nsfw kanalu co?;) muzes ho zmenit nekde v nastaveni, ale budes k tomu potrebovat obcanku, ze ti je opravdu tolik a tolik, nebo si muzes zalozit novej ucet