» Poradna » Mobily

Změna tonu sms

Zdravím, jde nastavit u telefonu značky samsung j3 vlastní vyzváněcí ton sms? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

se podívej do nastavení,zvuk a zvonění.

případně by tam mohlo být cosi jako Notifikace.

A co ti brání podívat se do nastavení?

A jinak to samozřejmě jde, stejně jako u jakéhokoliv jiného telefonu.

O žádný urážlivý rady typu jednoho slova nestojím. Jde mi pouze o to že v nastavení vyzvánění jsou výchozí zvuky a nevím jak přidat vlastní.

Ty ses ptala, jestli to jde, nic víc a na to je jediná odpověď, že to jde :) Jinak přidat můžeš samozřejmě i vlastní, tuším je potřeba na SD kartě vytvořit složku "ringtones" a vlastní zvuk do ní nahrát. Pak by měl jít zvolit.

To chápu, složka je vytvořená, jen když chci změnit ten ton tak v nabídce vyzvánění není žádná kolonka přidat vlastní z té složky ringtones. Takže nevím jak mám z té složky přesunout písničku na vyzvánění sms.

Není náhodou na konci seznamu výchozích vyzvánění ještě nabídka+ Přidat vyzvánění, která nabídne seznam skladeb k výběru? V editaci kontaktu můžeš stejným způsobem nastavit pro každou osobu vlastní vyzvánění.

No právě že u změny vyzvánění volání je na konci seznamu přidat ale u sms ne.

Tvůj mobil neznám, ale vlastní zvuky se obvykle přidávají do složek Ringtones a Notifications. Pak jsou vidět hned i v nabídce výběru. Pro změnu zvuku sms pak bude postup Zprávy, Další, Nastavení, Upozornění, Zvuk upozornění (odhadem).

připoj si telefon k PC přes usb a podívej se na obsah interního úložiště (příp. na kartu). Měla by tam být složka "Ringtones" a "Notifications" tak si do nich nacpi své MP3 soubory a měly by pak být v nabídce v Nastavení. U mne je to sekce Zvuk a tam mám "Vyzvánění" (tak zvoní hovor) a "Oznámení" (SMS ap.).Klepnutí na nastavení mi otevře Total Commander (kdyžtak si doinstaluj) a tím si snadno vyberu zvukový soubor z karty či úložiště.Total Commanderhttps://play.google.com/store/apps/details

Přesně tak !

Super ráda, 100% funguje. Moc děkuju 🙂

Určitě to jde i jinak,ale zkus to takhle za použití Total Commander. https://postimg.org/image/oj9pwpan9/