» Poradna » Mobily

Změna systému

Zdravím, koupil sem si mobil z českého obchodu, jedná se bohužel o čínský tel. chci se zeptat zda jde nějak přeinstalovat čínský android na nějaký normální popř kolik to stojí v obchodě pokud to vůbec jde?

Odpovědi na otázku

Jistě to byl ryze český důvěryhodný obchod Děkujeme za informaci. To jsme netušili. Skleněnou kouli máme.Co dál ?

Určitě to jde . Alternativních systémů jsou mraky. Až na to, že právě tyhle čínské bezejmenné telefony - tam je celkem potíž něco sehnat.Zkus vyhledat [tvůj telefon] alternative ROM. A něco o flashování ROM si přečti, osobní zkušenost nemám, ale s číňanem to bude kříž a moc nadějí neměj. Spíš zkus třeba Nova launcher, alespoň ten systém nebude tak šerednej .

A mám za to že by ti mohlo stačit jedno vlákno, ne?

prodejce ti k tomu nedal ani navod v cestine jak zmenit jazyk? Ma ten cinskej telefon oznaceni CE (Conformité Européenne, POZOR neplest s oznacenim CE=China export - nastuduj na googlu) zajdi tam, kdes to koupil, a zkus se domluvit s prodejcem, aby ti zmenil jazyk na cestinu nebo alespon na aglictinu (teoreticky by tam mela byt). Kdyz to nepujde a nebo nebudes chtit anglictinu, tak se s nim domluv na vraceni telefonu a penez.

Omlouvám se všem, napsal jsem o jaky mobil i webovou stránku se jedná, ale ani jedna informace se neobjevila, tak jinak. Telefon je Lenovo S60 v bílé variantě, a obchod jelikož se asi nesmí jmenovat (nejspíš) , je na heurece velmi kladně hodnocen a vyhrál snad i nějakou cenu zákazníků. Tohle už tu snad přistane :D

No hurá moucha si sedla.Vrátit prodejci nebo flešnout FW pro EU.

Jo, že jde o bílý telefon je hodně důležitý. Tak to máte docela problém. Alternativní ROM se většinou dělají pro černou verzi telefonu. Pak hodně na stříbrné telefony ale pro ostatní barvy jen výjimečně.

Odporúčam naučiť sa Čínsky, na dovolenke v Číne sa Vám to bude hodiť.

Případně, pokud nedejbože zvolí Miloševiče podruhé do prezidentského úřadu, tak se ti to bude hodit i tady.

A já zase koupil, představ si to, český mobil v čínském obchodě. Byl velice levný, protože v Číně ho nikdo nechtěl koupit, málokdo tam totiž umí česky. No uznej sám, co by dělal takový Číňan s telefonem který má české menu.....

Zagoogli, jak se na Androidu dané verze přepíná jazyk. Bude to otrava, budeš muset počítat, že máš zmáčknout třeba pátou volbu shora a pak třeba třetí volbu shora, ale mělo by to jít.