» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna systémových ikon

Ahoj, jde nějakým způsobem nastavit změnu , například vytvořím novou složku a změním vhled ikony, ale aby se změnila vzhled ikony všude a napořád ne jen přizpusobit? abych vytvořil pak zase novou složku a byl vzhled stále změnený? jde to někde ve windows? Díky

Odpovědi na otázku

Jde vytvořit Novou složku,tu kamkoliv mimo plochu uložit. Na plochu dát jejího zástupce a ten jde libovolně měnit.

Strucne receno, ne. Systemove ikony jsou ulozeny v knihovne shell32.dll, jsou spusoby jak to upravit, ale neni to jednoduche, ale pry to de, skus treba:https://tweaks.com/windows/36842/change-any-...