Změna rozlišení ntb

Dobrý den.
Mám notebook Toshiba Satellite A200 1CR s GK Intel GMA, která podporuje pouze rozlišení 1280x800, a proto bych se chtěl zeptat zda jde nastavit nějaké vyšší rozlišení (maximální je totiž 1280x800). Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

na interním LCD notebooku je 1280x800 bodů (pixelů) jak si představujete, že se jich tam nějakým nastavením objeví víc?

samozrejme ze sa da ale iba s inym pripojenym displeyom/projektorom/ do grafickeho vystupu
1280x800 je max pre toto interne lcd tak viac z neho nedostanes