» Poradna » Programy

Změna rozlišení monitoru

WinXP - Často musím měnit rozlišení monitoru a zdržuje mě standardní postup. Dá se to udělat nějak rychleji, tj. např. kliknutím na nějaký script?

Odpovědi na otázku

Da se to udelat treba klavesovou zkratkou (ATI karty)Nebo si muzes napsat jednoduchou utilitku, je to zavolani jedne API funkce

Mrkni na utilitku Resolution Changer.http://www.12noon.com/reschange.htm

Vypadá to, že tohle je to co potřebuju.Dík.

PowerStrip. Klikneš na ikonku "dole u hodin" a vybereš si z přednastavených rozlišení.