» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna rozlišení monitoru při vypnutí projektoru

Ahoj, mám ve Win10 duplikované zobrazení na monitoru a projektoru. Grafika Intel HD 630. Rozlišení mám nastavené 1280x800. Dá se někde nastavit, aby se monitor automaticky přepnul do 1920x1080 při vypnutí projektoru a naopak? Pokud si nastavím zobrazit "Jenom obrazovka počítače", tak se rozlišení přepne. Díky

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně grafika detekuje připojené zařízení, i když se projektor vypne. Jedině vyrvat kabel...

Přesně tohle mi taky dělalo. Měl jsem projektor na HDMI a po přehození do DVI se to chovalo přesně jak tazatel potřebuje. Otázka je, jestli ten Intel bude mít DVI.

Tak to neduplikuj ale rozsir ;)