» Poradna » Notebooky

Změna Rozlišení ..

Mám menší problém, při hře NHL 09 jde v nastavení nastavit pouze do 1024x768 já mám 1366x768 ... Neni možnost to přes nějaký program roztáhnout obraz aby nemusel být uprostřed ?Dík za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Podle hry = proporce.

A nešlo by to obejít? Byl bych za to celkem vděčný ...

Ne-e, takto staré hry s tím jaksi nepočítají tehdy se ani u PS3 na 16:9 / 16:10 nehrálo.

To je blbost, NHL 2009 zas tak stará hra není... Tady je spousta komentářů, kde píšou že to jede i na vyšším rozlišení.http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/6017... Pro tazatele: Pokud to rozlišení opravdu chceš změnit, stačí zadat do google např. změna rozlišení NHL 2009, a hledat... :)

To právě, že jsem hledal, ale nic zásadního jsem nenašel ... :/

:( Jestli máš NVIDIA grafiku, klikni pravým tlačítkem myši na plochu -> Ovladací panel NVIDIA -> Přizpůsobení velikosti plochy. Jestli máš integrovanou grafiku intel, tak by myslím, být podobný ovladací panel i pro intel grafiku. Jestli máš grafiku AMD, tak si budeš muset pomoct sám... :D

Vše co vím nastavení AMD grafik je že mají také svůj ovladací panel Catalist.

A taky jestli máš 2 grafiky... integrovanou a dedikovanou. Musíš zajistit, aby to nastavení které jsi provedl, dám příklad s grafikou GT520M, k něčemu bylo. Takže pro NHL 09 musíš použít grafiku právě GT520M. Zase je to někde v tom ovladacím panelu. Grafiky nemůžeš přepínat, pokud máš nový ovladač, můžeš pouze doporučit pro jakou aplikaci chceš jakou grafickou kartu.

v nastavení grafiky si nastav to, aby se obraz přizpůsobil monitoru a neměl kolem černý okraje

A mohl by jsi mi prosím přiblížit to, jak to mám v tom přenastavit ? nerad bych něco pozměnil ...Děkuju.

o jakou grafiku se jedná?

Jsou na to nejake patche.Zkus se zeptat na http://ehaddons.eu/news.php kde jsou i dalsi "modernizace".