» Poradna » Programy

Změna písma v IE7 oproti IE6

Nakonec jsem neodolal a stáhl jsem si aktualizaci na IE7 z IE6. Vše OK, jen mi vadí písmo, který se to zobrazuje. Oproti IE6 je linka fontu nějaká asi trochu širší, působí na mě trochu rozmazaně a spíše tmavě šedě, než černě. Dá se to někde vrátit, aby to vypadalo tak, jako v IE6?

Odpovědi na otázku

Nástroje-možnosti internetu-upřesnit-multimédia-zrušit zaškrtnutí " Pro formát HTML vždy používat technologii Clear Type".