» Poradna » Ostatní

Zmena písma v Chrome, prosím pomôžte

Dobrý večer. Mám problém s tým že sa mi zo dňa na deň zmenil štýl písma v prehliadači Chrome. Iba na niektorých stránkach a keď niečo vyhľadávam cez Google. Je to niečo ako Courier New, ale niesom si istá. Odinštalovala som Chrome a znovu nainštalovala ale zmena žiadna. Chcela som v nastaveniach prehliadača Chrome zmeniť štýl písma, ale zmenila som ho tak, že už ani neviem aké bolo pôvodné nastavenie a obnovou nastavení sa nič nezmenilo. Čo mám robiť prosím Vás? Skúsi mi niekto poslať štýly písma ktoré sú prednastavené v prehliadači Chrome? Ja mám všetko nastavené na Arial, ale mám pocit že písmo ktoré sa mi zobrazuje vo webovom obsahu je úplne iné. ďakujem!!

Odpovědi na otázku

http://www.fastimages.eu/images/googlendn.jpg Tu je print ako to vyzerá. Snád to ide.

Je to způsobeno aktualizací windows: kb3013455 . Funguje buď odebrání aktualizace (bacha je bezpečnostní), nebo obnova systému nebo ruční změna v aplikacích, kde nefunguje písmo nebo počkat až vydá MS opravu...

A zatiaľ teda nemám s tým nič robiť? Len čakať dokým to MS dá dokopy?

Mám stejný problém asi 14 dní.

Počkám/e, pak se tě znovu zeptám/e (též mám vistu a malý problém)

Ano je to chyba aktualizace, nestalo se to poprvé. Buď si obnovíš záložní stav před ní. Co tím myslím už snad nemusím opakovat detailně:http://abload.de/img/snap74981orna.png(v případě, že ji nelze odebrat nebo nezabere bod obnovy jediné rychle řešení) nebo počkáš na opravu bývá do měsíce.