» Poradna » Programy

Změna obnovovací frekvence u her

Napřed parametryObrazovka:NCD max 75hz,1024*678maxGrafika:integrovaná na zákl desce(SiS k7som+)nejnovější ovladačeU některých her se mi mění obnovovací frekvence na přibližně 60hz(prostě to strašně vlní)např:bloodrayne,GTA vice city,Medal of honor,Return to castle wofentein,Ale u některých(a to některé běží na stjném enginu)se mi obnovací frekvence nemění:mafia,RTCW:enemy territory,IGI2....Nepomáhá ani jiné nastavení rozlišení,we windows mám nastaveno 75hzPotřebovalo by to prográmek kterej by to nějak fixnul aby se to nemohlo měnit....Nevíte o něčem??????Samozřejmně za odpovědi děkuji.

Odpovědi na otázku

Mrkni jestli se v nastavení těch her nenastavuje někde u rozlišení i obnovovací frekvence. Opravdu jsem to už u nějakýc viděl.

nn právě že to uvětšiny neni

Děkuji

POWERSTRIP

search google for RefreshLock, pouzival jsem to v ranych dobach WinXP

Ja jsem to udelal stadnardne:Display properties-Settings-Advancea tam nekde jsem: 1) rucne prepsal frekvence prirazene jednotlivym rozlisenimanebo pri jinych ovladacich2) Pod kolonkou obrazovky - monitor properties - jsem nastavil refresh na vsecky alternativni frekvence 85HzAle moznost techto nastaveli zavisi na ovladacich.Na tuty to pujde i nekde v registrech, ale nehledal jsem to.