» Poradna » Web a internet

Změna meta dat u videi a kanálu ovlivnila návštěvnost téměř na nulu

Dobrý denMám malý youtube kanál, ze začátku jsem neměl moc velkou sledovanost cca 500 shlédnutí za 48 hodin, tak jsem to chtěl nějak napravit přidal jsem relevantní klíčová slova kanálu asi 25, u všech videí jsem nepsal popisy a hash tagy který tam dřív nebyly, a napsal víc info do informacích, jenže místo toho aby to pomohlo jak všude říkají tak sledovanost výrazně klesla a moc lidí kanál nesleduje, chci se zeptat jestli to mám dát do původního stavu, nebo čekat na Google algoritmus který se přizpůsobí nebo se změna projeví na dost dlouho, úpravy proběhly před 4 týdny, děkuji

Odpovědi na otázku

Jestli to dobře čtu, tak původních 250 shlédnutí za 24 hodin byly omyly. Když jsi upřesnil, o co se jedná, ukázalo se, že o tvůj kanál zájem není.

myslím to tím že před tou změnou to bylo v pohodě 250 za den není nic moc ale ani ne úplně špatný jenže po těch změnách to kleslo téměř na nulu, takže o kanál musel být nějaký zájem který se těmi úpravami asi změnil nebo se to youtube z nějakých důvodů nelíbí

Jak píše Karel, těch původních 250/den bylo zjevně takových, co je tvůj obsah nezajímal a byli tam spíš omylem. Teď když jsi obsah videí upřesnil pomocí dalších informací, už tam nechodí ani omylem