» Poradna » Programy

Změna kodeku

Mám MP3 kodovaný v LAME 3.92 a potřebuji je převést do jiného - domácí kino ho moc dobře nepodporuje (přeskakuje a praská). Je možná zněma bez nutnosti dekomprimovat do wavu a znovu do mp3?Díky

Odpovědi na otázku

Možná to není tím, že to je LAME, ale nepodoporovaným bitratem nebo VBR?

Na CD mám 118 mp3 a blbnou jen ty s LAME. Ostatní hrají bez problémů. Všechny jsou 192.

A uricte je to CBR 192 ne treba ABR? Jinak jinou moznost nez rekompresi nemas.