» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna jazyku ve windows 10

Dobrý den, chci se zeptat, jak nastavím češtinu jako systémový jazyk ve windows 10? Vše mám nastavené na češtinu a pořád to na mě píše anglicky.

Odpovědi na otázku

V Ovládací panely\Hodiny, jazyk a země či oblast\Jazyk mas na prvnim miste cestinu?Pak jeste klikni na Ovládací panely\Hodiny, jazyk a země či oblast\Jazyk\Upřesnit nastavení a zde na odkaz Pouzit nastaveni jazyka u uvodni obrazovky...

ten jazyk u úvodní obrazovky je angličtina a nejde s tím nic udělat

Neodpovedel jsi mi na otazku.

Mám tam češtinu.

Ale jde. Musis nastavit vychozi jazyk pro vsechny profily nejen pro ten tvuj jeden .http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/add-langu...

Mám úplně stejný problém - mám ve windows zvolenou češtinu ale vše je v angličtině...Chtěl jsem vložit obrázek ale nenašel jsem "malování" na vložení screenu ono ve windows 10 není??Ten odkaz neplatí pro windows 10 - tam je to jiné...

Malování tam je,ale je tam jako Paint, anglicky :)

Nazdar. Postupoval jsem dle uvedeného odkazu. V Oblasti, Jazyku mám češtinu, ale v Řeči tvrdošíjně zůstává Angličtina a nejde změnit.

Môže pomôcť reštart

No a to je to ck neumim, kdyz tam mam anglictinu.. jinak veskere nastaveni tam mam cj a staje to je anglicky

A to prave nechapu :) mam to v aj stale

Děkuji převelice, Sidey.Řešil sem to u notebooku Dell a velice pomohlo.

chytraku ma to v anglictine

Ty si kus debila radis mu v cestine kdyz to ma anglicky.

Děkuji moc i nyní se mi to díky tomu povedlo

Podrobný návod najdete zde:http://www.rudle.cz/pocitace/cs/poradna-rudle...

Ahoj tento odkaz mi moc pomohl už mám vše v češtině kromě teda vyhledávání když kliknu dole na lupu azačnu psát třeba že chci vyhledat složku stažené soubory tak mi to nenajde ale najde mi to jen pod názvem v původním jazyce tedy stiahnute subory (původní jazyk byl totiž slovenština) :( Nevíte někdo jak přehodit do češtiny i toto ? Děkuji

Jako doplněk doporučuji odkaz zde:http://wintip.cz/509-jak-prepnout-prihlaso... Je třeba po nastavení jazyku toto nastavení zkopírovat pro další oblasti OS. (úvodka + účty) aby byla čeština nastavena i pro tyto části systému.

super, díky

nastaveni na cestinu

Dej ovládací panel tam dej Hodiny, jazyk a oblast >Jazyk (jenom jazyk) >přidat jazyk tam zvol češtinu>potom dej u češtiny možnosti a tam dej stáhnout a nainstalovat jazykový balíček

Dobrý vecer mam dotaz uvazovala jsem o koupi lumia 1020 v cizine, ale nabizeji mi pouze angl. verzi windowsu. Je mozne to nejakym zpusobem zmenit (doma) doinstalovat jak tu byl zmineny balicek cestiny nebo jinak? Jsem naprosty laik v telefonech s windows tak diky za kazdou radu.

Jak přeložit do českého jazyka

jak nastavit češtinu na windous 10

Hele sice je to pozdě, ale pokud si to ještě nevyřešil, tak zkus toto:Start > Control Panel > Clock, Language and Region > LanguageTam máš tlačítko "Add a Language" a najdeš tam češtinu.Poté musíš u češtiny kliknout na "Options" a dáš"Download and Instal Language Pack"Pak už jen počkáš na stáhnutí a instalaci, restartuješ PC a měl by si to mít v češtině :)

VÝBORNĚ!! Na tuto informaci není nikdy pozdě. Důležité je že jsi pochopil-a, jak ten návod lidem sdělit. Že když to mají anglicky, tak se jim to nemá radit český aneb psát posloupnost či ukazovat na obrázcích v češtině. Jsou stále lidé, kteří prostě neznají zakladni slova angličtiny nebo opakující se slova, neznají nebo je nezajímá jejich význam, který je pro jiné už automatický.

Dobrý den, chci se zeptat, jak nastavím češtinu jako systémový jazyk ve windows 10? Vše mám nastavené na češtinu a pořád to na mě píše anglicky.

Dobrý den,nemohu se zbavit angličtiny včetně obrázků u ENGE.Co s tím ? Děkuji za odpověď,nebo opravu.Zdraví Ing.Jiří Podpiera

Dobry den, v nastaveni mam všude češtinu a všude mi to piše anglicky co mam udelat aby mi to psalo česky předem dekuji

Dobrý den,mám podobný problém, všechny odkazy na Googlu mě odkazují na stejný způsob nastavení jazyka jako vy tady, avšak z "windows display language" mám na výběr pouze English (UK)když kliknu na češtinu tak mi chybí první tlačítko "set as default"v options češtiny mi to píše "no handwriting options"zkoušel jsem nastavit jazyk přes klasický control panel, ale podle všech návodů bych měl mít pod odkazem "Clock a region" další tři pod odkazy "add language", "charget imput methods" a "change dat time and number" a já v control panel mám pouze "change date time or number"Napadlo mě jestli to není uzamčené v biosu, ale žádné tlačítka co by to odemkli nebo změnili jazyk jsem nenašel. Nebo jestli mi nechybí nějaký driver nebo balíček češtiny, ale to asi taky ne, protože balíček češtiny jsem našel na oficiálních stránkách windowsu a ten CZ balík se mi po dvojkliku vsunul do speciální složky pro jazykyTak nevím co je špatně když mi tam ta čeština se nechce nastavit, poraďte prosím :(v odkazu je screenshot toho co jsem teď popsal:https://ctrlv.cz/BGrnděkuji Vám za váš čas. :(

Kamarádovi se stalo, že při přechodu Windows 10 na nový velký update se Microsoftu něco nepovedlo a ze systému v češtině mu to udělalo angličtinu, jak popisujete. Pomohlo vytvořit bootovací meduim pomocí Media Creations Tool se stejnou verzí ale v češtině a následná přeinstalace z živého systému - zůstala mu nastavení a soubory vše už v češtině, ale programy třetích stran bylo nutné přeinstalovat.

Chci prosím psát oběma jazyky anglicky a českými nefunguje

A jak nastavím do původní?Něco stalo i když celý počítač RESTARTOVAL je vkalendaři i ostatních složkách jen Anglický jazyk. ŘEŠENÍ ?

Česky nastavit,to jde ?Vše ukazuje anglicky

Mám Skype v angličtině, jak změnit na češtinu ?

Mám Skype v angličtině, jak změnit na češtinu ? Mám windows 8.1

Neumím anglicky, prosím, jak nastavím češtinu ve Windows 10?

chci změnit angličtinu na češtinu

Ako mám nastaviť počítač?JDD

Ćo mám stlačiť ak chcem, aby anglický jazyk vo Windovse 10 bol preložený do slovenského jazyka.JDD

jak nastavit český jazyk mluví to na mě anglicky

Mám stejný problém jak to mám udělat?

Prosím, o češtinu. K.

jde mi o nastavení češtiny , která se změnila nechtěně nevím z jakých důvodů

jazyk přešel na angličtinu nevím z jakých důvodů ,potřebuji nainstalovat češtinu, jak?

Ve windovs 10 mam Anglictinu jak mam prepnout na Cestinu

Facebook mi jde pouze španělskya po pravém kliknutí na překlad anglicky. Jinak vše nastaveno na češtinu.

jak nastavím počítač ,aby se mnou mluvil česky

Celej trik je v tom doinstalování jazykového balíčku, což je ve Widlích 10 schované (trochu neintuitivně) až pod položkou v možnostech toho konkrétního jazyka. Dokud není balíček jazyka doinstalován, nezobrazí se ani v tom rozbalovacím okně, kde se vybírá právě jazyk pro systém... Teď jsem to přepínal ze slovenštiny do češtiny...ten samý příběh ...hodně zdaru při obcování s jazykem

Dobrý den, chci se zeptat, jak nastavím češtinu jako systémový jazyk ve windows 10? Vše mám nastavené na češtinu a pořád to na mě píše anglicky

novy notebok dell inpiron153581-4923 komunikuje jen polsky a nejde to zmenit,prosim o radu .

ghgjgh