» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna jasu u notebooku

Dobrý den, mám notebook OMEN od HP 15 (neřešte jaký) a včera večer se sám od sebe restartoval a zapnul se se středním jasem a nejde mi ten jas zvýšit: V nastavení obrazovky funkce na změnu jasu není, v centru akcí též ne, na funkcionální klávese též nefunguje, aktualizace grafické karty taky nic, aktualizace obrazovky taky nic. Volal jsem na podporu, nevědí. Můžete mi někdo prosím pomoct.//Smazán troll "karetní hráč" (=joachym / olympie / René / fabia a asi milion dalších přezdívek).//

Odpovědi na otázku

Otevřete Správce zařízení -> Monitory. Měl by jste tam mít "Obecný monitor PnP".Pokud ne, tak na něj klikněte pravým tlačítkem, vyberte "Aktualizovat ovladač" -> "Vyhledat v počítači" -> "Vybrat ze seznamu ovladačů dostupných na mém počítači".

zkusím díky

To by mě nenapadlo. díky mocfunguje to