» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna jasu monitoru - klávesová zkratka ?

Ahoj,mám obyčejné PC s Windows 10, grafiku Nvidia GTX 750Ti.A teď dotaz :Lze měnit nastavení jasu klávesovou zkratkou ? Jako to mám u NTB pomocí Fn+Ideální by bylo mít 2 přednastavené hodnoty, které by se po stisku klávesové zkratky střídali.Nechci měnit jas na monitoru.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Nekteri vyrobci (Eizo, Samsung) takove nastroje poskytuji nebo poskytovali. Jinak bude potreba najit neco, co vyuziva DDC/CI (u nekterych monitoru bude treba povolit). Moc toho neni, napada me treba ScreenBright.

Používám léta Desktop Lighter (Ctrl+<>). Jestli funguje i s W10 nevím.

Díky, funguje.

Jasně, za málo. Díky za info, mám to ověřené jen na W7 64b.

Dobrý den prosím Vás ako mám rozjasniť obraz na nootbuku mám tmavý obraz na počítači,Dakujem.

na orazovce mně klesnul jas nevyznám se vtom