» Poradna » Počítačové sítě

Změna IP či jiné řešení u routeru

Zdravím, mám jeden problém: mám doma router kvůli sousedovi, co si sním platím net, rapidshare atd... Problém je v tom, že když on stahuje a ja taky, tak nam to jede pod společnou IP a tím pátem rychlost downloadu rapidně klesne. Je to jistě IP, nebo jak to udělat? dík

Odpovědi na otázku

záleží na více okolnostech, ale pokud se dělíte o investice, dělíte se i o zisk
Co takhle chodit na směny a stahovat na směny taky?
Další možnost je pokud to provider umožňuje připojit se přes další IP adresu někteří nabízejí i několik, ale musíš si připlatit

To nemá přece s IP nic společného. Když sdílíte jednu lajnu, tak je jasné, že když stahujete oba, tak každý jede jen polovinou rychlosti. Jak by sis to jako jinak představoval? Myslíš, že je ta linka nafukovací?

Tohle je vážně dotaz jak noha.
Máme se soudeme "sdílené" jedno auto. Když v něm jedu sám s manželkou, můžu vést ještě klidně dva spolucestující vzadu. Ale když jedu s manželkou, a současně s námi soused taky s manželkou ( sedí vzadu), tak už se k nám do auta nikdo nevejde. Vyřeší to zakoupení další SPZ na auto????

nadherna analogie :) BRAVO